Продавець avtoliniya.com.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
354 відгуків
УкраинаХмельницька областьСтароконстантиновул.1-мая 25
+380687572898
+380931705272
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
автолиния.com.ua
Кошик
Модуль MlaxLink оптичний одноволоконный SFP-WDM-20 км-1550/1310 нм-1.25 Гб/с LC (ML-30RLC), фото 2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

ML-30TLC / ML-30RLC – оптичні модулі форм-фактора SFP (Small form-factor Pluggable), які працюють в парі, проведені згідно з вимогами специфікації SFP MSA, а також з використанням технології спектрального ущільнення каналів (WDM). Модулі забезпечують швидкість передачі даних до 1.25 Гбіт/сек. Дальність для використання цих приймачів може становити до 20 кілометрів при експлуатації одномодового оптичного волокна 9/125 мкм. Дана модифікація модуля поставляється з роз'ємом LC.

Основні
Виробник  MLaxLink
Користувацькі характеристики
артикулML-30RLC
Дальність передачі, км20
ОсобливостіЗ технологією WDM
Швидкість передачі1.25 Гбіт/с
Тип волокнаSinglemode
Тип коннектораLC
  • Ціна: 714 грн.